Welcome to Cirio International

Please, choose your country

ITALY
Autentico Italiano dal 1856

KIM JESTEŚMY

Conserve Italia

Grupa Conserve Italia

Grupa Conserve Italia reprezentuje jedną z największych w Europie branży rolno-spożywczych. Jest ona przedsiębiorstwem spółdzielczym zrzeszającym ponad 14.500 rolników. Każdego roku Conserve Italia przetwarza ponad 650.000 ton produktów rolnych: owoców, warzyw oraz pomidorów uprawianych przez należących do niej rolników na obszarze ponad 25.000 hektarów. Sukces grupy, która zajmuje wiodące pozycje na rynku napojów (soki owocowe, nektary i napoje owocowe), owoców i warzyw w puszkach oraz produktów na bazie pomidorów, jest bezpośrednio powiązany z misją Firmy oraz jej strategią sprzedaży. Stała kontrola jakość  w trakcie całego procesu produkcyjnego aż do sieci dostaw i momentu dotarcia do punktów sprzedaży, gwarantuje przewagę grupy w produkcji produktów najwyższej jakości. Ponadto, Conserve Italia wielką wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, stąd w swoim procesie produkcyjnym wykorzystuje energię wiatruPoprzez swoje działania firma całkowicie zasługuje na miano "lidera Natury".

 

Marka i statystyki

Firma i Finanse
Dzięki globalnym obrotom firmy - ponad 1 mld euro (2014) Conserve Italia Group jest bez wątpienia liderem w swojej dziedzinie.

Ponad milion ton  gotowych wyrobów  jest pakowane w 10 zakładach produkcyjnych.

Firma posiada ponad 1800 pełnoetatowych pracowników  oraz około 1.300 pracowników tymczasowych, zatrudnionych na okres zbierania i przetwarzania owoców i warzyw.

Około 65% całej produkcji trafia na rynek włoski, a pozostałe 35%  jest sprzedawane w Europie i innych krajach.

Dzięki zaufaniu naszych głównych klientów na całym świecie,  Conserve Italia jest również dużym dostawcą produktów pod marką własną sieci.

Marki produktów Conserve Italia to :


Obrót w podziale na kategorie produktów                     Sprzedaż sieciowa oraz sektora prywatnego

 

Sieć logistyczna

ConserveItalia posiada międzynarodową sieć centrów dystrybucji logistycznej na dostawę gotowych produktów i dlatego może zagwarantować  w pełni satysfakcjonującą  obsługę  każdego klienta.

Centra dystrybucyjne znajdują się w bliskim sąsiedztwie zakładów produkcyjnych, które szybko wysyłają zamówienia do Włoch  i  całej Europy transportem lądowym, koleją bądź drogą morską.

Cele logistyczne  firmy to skrócenie czasu dostawy produktów do klientów oraz prawidłowe zarządzanie zleceniami, aby zapewnić dostępność produktów przy zarządzaniu ponad 3.500 pozycjami SKU.