Produkty
Pomidory
Warzywa
Gotowe dania
Organiczny
Usługi gastronomiczne

PARTNERSHIP

FIC - WŁOSKA FEDERACJA SZEFÓW KUCHNI

Od 2013 roku przetwory pomidorowe i warzywne Cirio weszły do "spiżarni" Włoskiej Federacji Szefów Kuchni! Szefowie Kuchni z FIC (Federazione Italiana Cuochi - Włoska Federacja Szefów Kuchni) przeprowadzili skrupulatną degustację wszystkich produktów Cirio i docenili ich jakość i kreatywność, tak z punktu widzenia konsumenta, jak i profesjonalisty. Oznaka akceptacji ze strony FIC potwierdza nieustanne zaangażowanie firmy Cirio w utrzymanie pozycji marki premium i ikony włoskiej tradycji kulinarnej, docenianej na całym świecie.

FIC jest jedyną oficjalną organizacją zrzeszającą profesjonalnych Szefów Kuchni, mająca członków w całych Włoszech, jak również kilka zagranicznych delegacji. Liczy ponadto 20.000 stowarzyszonych członków, 18.000 we Włoszech oraz 2.000 na całym świecie: Profesjonalnych Szefów Kuchni, Kucharzy, Restauratorów i Nauczycieli w Szkołach Gastronomicznych.

CIAO GUSTO - KONSORCJUM ITALIA DEL GUSTO (WŁOCHY SMAKU)

Italia del Gusto to pierwsze prywatne konsorcjum włoskich przedsiębiorstw działających w przemyśle spożywczym, a jego członkowie znani są ze swojej Marki oraz wysokiej jakości produktów.

Zasadniczym celem działalności konsorcjum jest promocja kultury i dziedzictwa włoskiego jedzenia oraz ochrona wartości i autentyczności "Made in Italy" na międzynarodowych rynkach.

Italia del Gusto promuje włoski przemysł rolno-spożywczy na świecie, prezentując kultowe produkty włoskiej kuchni, powołane do życia w znanych na całym świecie przepisach oraz autentycznych historiach rodzinnych. Na dzień dzisiejszy zrzesza trzydzieści przedsiębiorstw reprezentujących trzydzieści sześć renomowanych Marek, z których każda jest liderem we własnej branży rynkowej.

STOWARZYSZENIE PRAWDZIWEJ PIZZY NEAPOLETAŃSKIEJ (AVPN - ASSOCIAZIONE VERACE PIZZA NAPOLETANA)

Stowarzyszenie Prawdziwej Pizzy Neapolitańskiej (AVPN) powstało w 1984 r. w Neapolu, dzięki najlepszym neapolitańskim mistrzom pizzy. Stowarzyszenie ochrania i i promuje produkty związane z prawdziwą pizzą neapolitańską oraz przepisy na pizzę, skonstruowane zgodnie z antyczną neapolitańską tradycją i zwyczajami.

Ze względu na jego wagę kulturowa i surowa dyscyplinę, Stowarzyszenie AVPN zostało uznane przez Włoskie Ministerstwo Rolnictwa. Jesteśmy dumni z faktu, ze pomidory śliwkowe bez skórki Cirio, w całości i rozgniecione, zdały rygorystyczne testy egzaminacyjne i promowane są przez Stowarzyszenie.

ALMA - MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA WŁOSKIEJ KUCHNI

ALMA, z siedzibą w Parmie, uznawana jest za czołową włoską szkołę Najlepszej Kuchni i Hotelarstwa.

Dzięki nauczycielom o dużym autorytecie, z których wielu jest światowej sławy Szefami Kuchni, Szkoła kształci: Szefów Kuchni, Kucharzy, Master Pastry Chefów, Sommelierów, Piekarzy, Szefów Kuchni Sal Restauracyjnych, Personel Restauracji i Managerów z całego świata.

Międzynarodowa Szkoła Włoskiej Kuchni zobowiązała się do gwarancji, ochrony i szerzenia włoskich produktów Gourmet na całym świecie.

Dowiedz się więcej o

GRUPA CIRIO

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits