Produkty
Pomidory
Warzywa
Gotowe dania
Organiczny
Usługi gastronomiczne

DOŁĄCZ DO SMAKU 

WŁOCH

Kuchnia włoska jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych na świecie; niektóre dania cieszą świat do dziś, tak jak polenta, prawie niezmieniona od czasów gdy przygotowywana była dla Rzymskich żołnierzy, około 2000 lat temu.

POMIDORY

KLUCZ DO WLOSKIEJ KUCHNI

Przywiezione z Ameryki Północnej i Południowej przez Europejskich odkrywców, pomidory (po włosku pomodori, tzn. 'złote jabłka') okazały się dobrze prosperować we włoskim klimacie i szybko zakwitać, stając się powszechnym i witalnym składnikiem codziennego posiłku przygotowywanego przez Włochów.

Wpływ pomidorów na włoską kuchnię jest niekwestionowany.

Dostarczają wszechstronności, intensywnych wibrujących kolorów i głębokiego smaku, który wzbogaca wiele posiłków, nadal cieszących się popularnością na całym świecie - od najlepszych restauracji po codzienne gotowanie w domu - żaden produkt nie definiuje kuchni włoskiej tak jak pomidor, i stad właśnie wynika specjalność Cirio.

Dowiedz się więcej o

Firma Cirio

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits